Има ли българско кафене в Гент

Потребителски аватар
Росен
Регистриран: пет юли 22, 2011 12:53 pm

Има ли българско кафене в Гент

Мнениеот Росен » ср окт 19, 2011 8:55 am

Здравейте,

Има ли български заведения в Гент?

Като порових из Интернет изнамерих само за някакво отдавна изчезнало кафене София, Гент. Намирало се е на Poel, срещу сградата на ACV. Sint Michielsstraat 27. Но след това явно е било затворено.

Ако някой знае да пише!

Данк Ю! :)

Потребителски аватар
dara
Регистриран: вт юли 05, 2011 4:27 pm

Re: Има ли българско кафене в Гент

Мнениеот dara » пон окт 24, 2011 12:30 pm

Има български кафета...Макар , че аз трудно бих нарекла някой от тях "кафета".В почти всеки квартал в който живеят българи има такива кафета.В квартали като Дампоорт, Вонделхем и Мария Керке има дори по две на главните улици.В широк център също има ( аз самата живея над едно такова).
Потребителски аватар
go7in
Регистриран: пет окт 14, 2011 1:34 pm

Мнениеот go7in » нед яну 08, 2012 3:18 am

Има български кафета...Макар , че аз трудно бих нарекла някой от тях "кафета".В почти всеки квартал в който живеят българи има такива кафета.В квартали като Дампоорт, Вонделхем и Мария Керке има дори по две на главните улици.В широк център също има ( аз самата живея над едно такова).
Над кое кафе живееш :lol: я обади сега
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят.
Потребителски аватар
dara

Мнениеот dara » нед яну 08, 2012 10:10 am

Без бой не казвам, а лошото е , че като ме бият забравям :lol:
Потребителски аватар
go7in
Регистриран: пет окт 14, 2011 1:34 pm

Мнениеот go7in » нед яну 08, 2012 7:06 pm

Без бой не казвам, а лошото е , че като ме бият забравям :lol:
хаха
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят.
Потребителски аватар
Sasho_K
Регистриран: вт сеп 11, 2012 11:09 am

Мнениеот Sasho_K » вт сеп 11, 2012 11:11 am

Е хора, айде кажете къде са тези български кафета или заведения.

От съвсем скоро съм в Гент, по работа. Чудех се дали евентуално има къде да се гледа мача България - Армения тази вечер. Ако има някое заведение където някой ще го пусне, ще съм много щастлив да го споделите :)
Потребителски аватар
dara

Мнениеот dara » вт сеп 11, 2012 4:13 pm

Едно има на Wondelgemstraat главна улица е но номера не мога да ти кажа, мисля че се казваше Еми.
Друго има на Sint Salvatorstraat ако не се лъжа Кардам кафе.
Има още две в Данпорт почти едно срещу друго на Dendermondsesteenweg (около 84-88 номер) едното се казва кафе Alisa , но има и още поне 3 на тази улица.
Потребителски аватар
Sasho_K
Регистриран: вт сеп 11, 2012 11:09 am

Мнениеот Sasho_K » вт сеп 11, 2012 6:37 pm

Едно има на Wondelgemstraat главна улица е но номера не мога да ти кажа, мисля че се казваше Еми.
Друго има на Sint Salvatorstraat ако не се лъжа Кардам кафе.
Има още две в Данпорт почти едно срещу друго на Dendermondsesteenweg (около 84-88 номер) едното се казва кафе Alisa , но има и още поне 3 на тази улица.
Благодаря за информацията... Тези в Данпорт ми изглеждат горе-долу близо до мен, ще се опитам да ги намеря, че скуката направо убива :)

Върни се в “Гент”