Тьрся работа и квартира

Потребителски аватар
Ρῆσος
Регистриран: чет ное 01, 2012 9:01 am

Re: Тьрся работа и квартира

Мнениеот Ρῆσος » чет фев 28, 2013 6:27 pm

dara Съпруга ми беше зелфстанде,има Е карта. Днес си прекрати договора и не е зелфстанде вече.:) Това какво значи?"чиста" ли му е картата?В общината ми искат акта за сключен граждански брак и ще имам Е карта и аз...Извинявам се,ако досаждам,но още не съм на ясно?!:)
а още по вероятно е картите ви да бъдат отнети ако не запоцнете работа до 3 месеца...

Hе мога да си обясна защо сме толкова разделни?!
Потребителски аватар
tonito7412
Регистриран: нед фев 17, 2013 8:48 pm
Контакти:

Мнениеот tonito7412 » чет фев 28, 2013 6:46 pm

dara Съпруга ми беше зелфстанде,има Е карта. Днес си прекрати договора и не е зелфстанде вече.:) Това какво значи?"чиста" ли му е картата?В общината ми искат акта за сключен граждански брак и ще имам Е карта и аз...Извинявам се,ако досаждам,но още не съм на ясно?!:)
а още по вероятно е картите ви да бъдат отнети ако не запоцнете работа до 3 месеца...

Благодаря и за тази информация,това не го знаехме.Но съпругът ми прекрати този договор(зелфстанде)само преди две седмици.Надявам се,че в най-скоро време ще започне друга-вече като работник. :)
If you give a little love,you can get a little love of you own!
Потребителски аватар
Светльо
Регистриран: ср яну 23, 2013 8:28 pm
Местоположение: http://www.razkritia.com/119873/%D0%BB% ... 0%BA%D0%BE%
Контакти:

Мнениеот Светльо » съб мар 02, 2013 1:06 pm

Здравейте!Ние също сме семейство и живеем близо до вас-в Хамме.За съжаление не можем да помогнем,защото сме в сходно с вашето положение.В момента живеем в квартира,която искаме да сменим,защото ни излиза много скъпо.От два месеца се опитваме да се преместим!Нямах представа,че е толкова трудно!Съпругът ми работи на пристанището в Антверпен,но си търси друга работа.Аз от три седмици съм на курс по Нидерландски...безработна съм.Търся си работа и аз.Морална подкрепа,приятелство и Българска реч,можем да ви предоставим с охота :D Ако желаете може да осъществим контакт ;)
Здравейте, благодарности за моралната подкрепа! Почнах при един бьлгарин временно ....но това е друга тема. Ако искате може да се видим и да се запознаем не ни пречи нищо да отскочим до вас и транспорт си имаме :P тел ми е 0032489069205 обадете се да се разберем!
Потребителски аватар
lover 87
Регистриран: ср май 29, 2013 5:53 pm

Мнениеот lover 87 » ср май 29, 2013 5:59 pm

Здравейте!Живея в Гент.Търся работа като куриер,шофьор, в цех за дограма или завод!Имам опит като куриер и производство и монтаж на дограма!Владея английски език!Имам възможност да пътувам!

Върни се в “Гент”