Търся детегледач/ка за Брюксел

Мястото за Вашите малки обяви - търся, продавам, предлагам, подарявам и други.
Потребителски аватар
annaz
Регистриран: чет авг 11, 2011 1:01 pm

Търся детегледач/ка за Брюксел

Мнениеот annaz » чет фев 21, 2013 12:56 pm

Здравейте, търся подходящ човек, който да се грижи за сина ми (почти на 2) за 2-3 часа дневно 4 пъти седмично и по 4 часа вечер 2 пъти месечно (петък или събота). Часовете не са фиксирани, опциите са сутрин от 10 до 12 или 13; следобяд от 15 до 17 или 18 часа, зависи кога ви е по-удобно да идвате - сутрин или следобед. Грижите включват предимно позитивно отношение към детето :) Освен това - смяна на памперс, разходки в близките градинки и детски площадки, 1 хранене, четене на приказки и игра. Живеем близо до метростанции Шуман и Мерод (Etterbeek).
Предишен опит не е задължителен, важно е по принцип да ви е приятно да се занимавате с деца и да имате енергия да поиграете. Желателно е да говорите добър български и да не пушите (или поне да не си личи ;) ).
Ако предложението ви интересува или познавате някой друг подходящ, може да се свържете с мен тук или на мейл: expatchildren@gmail.com.

Потребителски аватар
bobito
Регистриран: чет юли 28, 2011 3:30 am

Re: Търся детегледач/ка за Брюксел

Мнениеот bobito » нед фев 24, 2013 1:28 am

Здравейте,намерихте ли детегледачка за сина си?Ако не сте,моля пишете ми на имейл bobiqnkova@hotmail.com :)
Потребителски аватар
margoto119
Регистриран: съб фев 16, 2013 10:34 am

Мнениеот margoto119 » вт фев 26, 2013 1:30 pm

Здравейте, аз съм на 36 години и имам две 15 годишни момичета. Мисля, че мога да гледам Вашето дете след обяд, защото ходя на езиков курс. Ако си напишете телефонния номер ще ви позвъня.
Потребителски аватар
tanq999
Регистриран: вт юни 04, 2013 9:00 am

Мнениеот tanq999 » пет юни 07, 2013 7:28 am

Здравейте, аз съм на 36 години и имам две 15 годишни момичета. Мисля, че мога да гледам Вашето дете след обяд, защото ходя на езиков курс. Ако си напишете телефонния номер ще ви позвъня.

Върни се в “Малки обяви”