ТЪРСЯ СПЕШНО РАБОТА

Мястото за Вашите малки обяви - търся, продавам, предлагам, подарявам и други.
Потребителски аватар
bobito
Регистриран: чет юли 28, 2011 3:30 am

ТЪРСЯ СПЕШНО РАБОТА

Мнениеот bobito » пет апр 06, 2012 1:30 am

Търся спешно работа в Брюксел..на 29 години съм,мога да работя като домашна помощница,детегледачка или всичко което не изискава много добър френски.езика ми е на горе долу средно ниво.много ще бъда благодарна ако някои ми помогне или поне ме насочи къде да си потърся сама.Благодаря предварително :)

Потребителски аватар
Bety Bety
Регистриран: ср май 23, 2012 10:41 pm

Re: ТЪРСЯ СПЕШНО РАБОТА

Мнениеот Bety Bety » ср май 23, 2012 10:44 pm

bobito написа:Търся спешно работа в Брюксел..на 29 години съм,мога да работя като домашна помощница,детегледачка или всичко което не изискава много добър френски.езика ми е на горе долу средно ниво.много ще бъда благодарна ако някои ми помогне или поне ме насочи къде да си потърся сама.Благодаря предварително :)
Zdravej, Nameri li si rabota? Tyrsim speshno detegledachka, do kym 500 E na mesec, sled sredata na juni moje da se uvelichi. Molja te, pishi mi na lichni. Deteto e momichence, na 3 god, az trjabva da rabotja, gledam ja sama. V brjuksel sme.
Потребителски аватар
krasi808
Регистриран: съб юни 23, 2012 9:05 am
Контакти:

Мнениеот krasi808 » пон юли 09, 2012 10:08 am

Здравеите,намерихте ли детегледачка за мъничето.Ако все още имате нужда-моля Ви пишете ми, на лични.Ще съм Ви много Благодарна,аз също имам детенце на 5год и половина!
Krasi
Потребителски аватар
Reni
Регистриран: пон юли 30, 2012 8:05 pm

Мнениеот Reni » съб яну 19, 2013 3:09 am

Здравейте, аз също си търся работа. От няколко месеца съм в Брюксел със съпруга ми. Имам опит с гледането на деца и бебета. Работила съм в България като детегледачка. Сега временно гледам три деца, момиченце на 4 годинки и близнаци на 5 месеца. Говоря български и турски. Спешно си търся някаква работа и ще се радвам да можем да си помогнем взаимно.
GSM: 0487 10 22 24 Рени.

Последно избутана от bobito на съб яну 19, 2013 3:09 am.

Върни се в “Малки обяви”