Глоби за неправилно паркиране - кой би повярвал!

Тук можете да пишете по въпроси, за които не намирате друга категория.
Потребителски аватар
petrovi
Регистриран: пет юли 08, 2011 11:37 am

Глоби за неправилно паркиране - кой би повярвал!

Мнениеот petrovi » пет юли 08, 2011 11:49 am

Отдавна мечтая да разкажа за една интересна случка, която ми се случи преди година по улиците на Брюксел.

Този форум ми предоставя прекрасно място за това. Надявам се да я прочетат повече хора за да се предпазят от неприятности.

Та след лирическото отклонение ето ме пак на случката. Един ден след като колата ми беше стояла два часа на зона на която нормално се плаща, влизайки в колата виждам глоба. Стори ми се странно да получа глоба събота сутрин, но теоретично всичко е възможно. Грабнах я и понеже бързах за среща даже не я отворих.

След ден два решавам да я отворя и за мое най голямо учудване (и то понеже прочетох всички дребни надписни и т.н.) глобата не беше за моята кола. Номера не беше моя, никак даже!!!

Това ме замисли и ето каква е схемата. Полчаваш глоба и вместо да я платиш се оглеждаш за някоя по запазенка кола и я мяташ на стклото. Човека я пъхва при другите или я забравя за дълго или я дава на секретарки и каквото там следва и глобата е платена от някой друг.

Невероятна наглост нали!

Бруксел си е чиста София за някои неща!

Така че четете внимателно преди да платите!

Надявам се че съм бил полезен.

Приятен ден!

Потребителски аватар
semov234
Регистриран: пон юли 04, 2011 10:39 am

Re: Глоби за неправилно паркиране - кой би повярвал!

Мнениеот semov234 » пет юли 08, 2011 11:55 am

Хе хе... много шантаво... :lol: :evil:

То не само с глобите е така. Ако не четеш малките буквички винаги има риск да си измамен.

Аз не съм получавал глоби до сега, но се чудех как и каде се плащат?

Поздрави!
Потребителски аватар
ivanov8383
Регистриран: пет дек 02, 2011 1:53 pm

Re: Глоби за неправилно паркиране - кой би повярвал!

Мнениеот ivanov8383 » пет дек 02, 2011 2:00 pm

Това според мен е българска работа, само българин може да е толкова изобретателен:)
Вижте моите диети или прочетете най-яките вицове

Върни се в “Общ форум”