Идеи за рецепти и ястия от Белгийската кухня

Тук можете да пишете по въпроси, за които не намирате друга категория.
Потребителски аватар
dara
Регистриран: вт юли 05, 2011 4:27 pm

Re: Идеи за рецепти и ястия от Белгийската кухня

Мнениеот dara » пет окт 14, 2011 2:33 pm

go7in написа:Завършил сам Училище за специализирани готвачи ( Белгийска кухня) рецептите ви са минали само покрай оригиналните рецепти!! липсват 99 работи!!
Ами много хубаво, даже чудесно! :D
Само не ми е ясно защо реши, че някой от нас претендира че рецептите са по учебник?Аз поне никъде и думичка не съм написала подобно нещо.После щом си готвач, знаеш че от готвенето в ресторант до приготвянето на храна в домашни условия има голяма разлика.Не на последно място , дори най -важно според мен е че много голяма част от храната се приготвя като човек я приспособява към собствените си вкусови предпочитания .Т.е. има дадена рецепта но някой не обичат дадена подправка и не я прибавят, или пък не ядат соленото...или пък пише варена тиква , а те я обработват с пара...Не винаги , не всичко, но голям процент го правят.
Хайде тогава, да бъдеш така любезен/любезна и да ни кажеш някоя автентична белгийска рецепта.
Мисля, че не само на мен ще ми бъде интересно и ще сме ти много благодарни (аз поне със сигурност) :D

Потребителски аватар
Bella
Регистриран: пон авг 01, 2011 4:43 pm

Re: Идеи за рецепти и ястия от Белгийската кухня

Мнениеот Bella » пет окт 14, 2011 8:31 pm

Здравейте,

И аз мисля че go7in трябва да покаже готварско майсторство и да разпише една рецепта за нас:)

А ние обещаваме да я пробваме!

Поздрави на всички готвачи!

Върни се в “Общ форум”