Кои са най-изгодните самолетни билети България - Белгия

Тук можете да пишете по въпроси, за които не намирате друга категория.

Кои са най-изгодните самолетни билети България - Белгия?

Wizzair
9
75%
Austrian Airlines
1
8%
Bulgaria Air
1
8%
Други
1
8%

Общо гласове: 12
Потребителски аватар
zuma
Регистриран: пон юли 04, 2011 2:15 pm

Кои са най-изгодните самолетни билети България - Белгия

Мнениеот zuma » ср юли 27, 2011 3:57 pm

Здравейте,

Както всеки емигрант си пътувам от време на време до България със самолет, но все ми се струват високи цените.

То си е вярно че зависи от сезона и натовареността, но все пак кои са най-изгодните за цени?

Аз пътувам най-често с Wizzair през Шарлероа, но съм чувал че има и полети със Austrian Airlines?

Ако някой е пътувал с тях да каже дали е по-ефтино и също дали е по-удобно, защото съм чувал че е май с прекачване.

Други алтернативи също са добре дошли!

Мерси!

Потребителски аватар
Spawn
Регистриран: пет апр 27, 2012 8:45 am

Re: Кои са най-изгодните самолетни билети България - Белгия

Мнениеот Spawn » чет юли 28, 2011 1:52 pm

Цените са съизмерими на Wizz air и на Austrian Airlines, удобството при вторите е че не ставаш по нощите да хванеш автобус до Шарлероа а само до Завентем. Лошото при тях е че е с прикачване в Виена и отнема повече време. Престоя варира от 40 мин. до 3-4 часа. А, и по някога от Виена до Брюксел или обратното имаш удоволствието да се лангъркаш на витлов самолет ;-) . Това е то което знам.
Потребителски аватар
dara
Регистриран: вт юли 05, 2011 4:27 pm

Мнениеот dara » чет юли 28, 2011 2:12 pm

Аз винаги ползвам Wizzair и съм доволна.Вярно, че особено от София се тръгва по тъмно, но пък така не си губя целия ден като си дойда тук.А и при резервация няколко месеца по-рано има билети на символични цени.Миналото лято си взех двупосочен билет за 50 евро /това включваше и банковата такса и тази за обработката на плащането/
Това с прекачването не ми е по-вкуса :) много мразя да вися на едно място и да чакам...Е има случаи в които е неизбежно , но се старая да ги сведа до минимум :)
Потребителски аватар
Velinov
Регистриран: пет юли 29, 2011 9:31 am

Мнениеот Velinov » пон авг 01, 2011 4:31 pm

Съгласен съм с Дара.

Това с прекачването винаги е риск да се превърне във невероятно чакане на летището за следващия полет.

И Wizzair си имат трески за дялане, но по май печелят по точки!

Поздрави!

Върни се в “Общ форум”