постоянно жителство

Тук можете да пишете по въпроси, за които не намирате друга категория.
Потребителски аватар
kosi
Регистриран: чет юли 28, 2011 12:48 pm

постоянно жителство

Мнениеот kosi » чет юли 28, 2011 12:55 pm

здравейте имам един въпрос ако някой е наясно ще се радвам да ми отгвори.та въпроса ми е какви са условията за получаване на постоянно разрешение за пребиваване в белгия.аз съм омъжена за белгиец и от това което изрових в нета е че след 3г брак или 3г пребиваване в страната мога да подам док за така наречената Е каарт.но сега подразбрах че са внесли в парламента иск да се одължи този период от 3г на 5г (незнам как ще стане като нямат парламент но...) някои има ли информация по въпроса благодаря!

Потребителски аватар
dara
Регистриран: вт юли 05, 2011 4:27 pm

Re: постоянно жителство

Мнениеот dara » чет юли 28, 2011 2:07 pm

Най- добре би било според мен да се допиташ до служител в комуната така и инфото ти ще е актуално и от достоверен източник.Не бих могла да ти дам информация за да не те подведа, но си мисля, че в твоя случай ти би могла да кандидатстваш за националитет.Все пак си омъжена за белгийски гражданин и това много опростява нещата.Мисля, че пак изискват даден период от време, но си заслужава защото с тукашното поданство си е голям +.Най-малкото няма да ти е нужно разрешение за работа :)
Потребителски аватар
go7in
Регистриран: пет окт 14, 2011 1:34 pm

Мнениеот go7in » нед окт 30, 2011 9:29 pm

Маи ще се наложи малко повече да го потърпиш този белгиец :lol:
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят.
Потребителски аватар
Thelema
Регистриран: пон ное 21, 2011 1:25 pm

Мнениеот Thelema » пон ное 21, 2011 2:33 pm

Богатството идва при онези, които са уверени в себе си и се чувстват достойни за много пари,но придобивайки нещо,ние винаги все нещо губим.Но ние сме длъжни да рискуваме, защото най-голямата опасност е да не рискуваш нищо.Оня, който нищо не рискува, не прави нищо, нищо няма и сам е едно нищо.Скован от веригите на своите убеждения, той е роб, лишен от свобода.Свободен е само оня, който рискува."Истински богат е само оня, който е способен да преживее живота си така, както иска."
Потребителски аватар
jupiler
Регистриран: нед ное 06, 2011 8:38 pm

Мнениеот jupiler » вт ное 22, 2011 9:12 am

Thelema написа:Богатството идва при онези, които са уверени в себе си и се чувстват достойни за много пари,но придобивайки нещо,ние винаги все нещо губим.Но ние сме длъжни да рискуваме, защото най-голямата опасност е да не рискуваш нищо.Оня, който нищо не рискува, не прави нищо, нищо няма и сам е едно нищо.Скован от веригите на своите убеждения, той е роб, лишен от свобода.Свободен е само оня, който рискува."Истински богат е само оня, който е способен да преживее живота си така, както иска."
това е добро браво :)

Върни се в “Общ форум”