Проблем при откриване на фирма, поради средното образование

Тук можете да пишете по въпроси, за които не намирате друга категория.
Потребителски аватар
nikolai_al
Регистриран: пет мар 01, 2013 8:12 pm

Проблем при откриване на фирма, поради средното образование

Мнениеот nikolai_al » съб окт 19, 2013 3:18 pm

Здравейте, българи!

Може би някои от вас са се сблъсквали с подобен проблем и могат да бъдат полезни с мненията си, както и тези които не са. Ситуацията е такава - Отидох да отворя фирма като само-нает в Партена, като носех всички необходими документи. При подготвянето на документите се оказа, че не мога да отворя фирма, защото към дипломата ми за средно образование няма никъде упоменато, че имам някакви основни познания по мениджмънт. Завършил съм Средно образование СПТУ по туризъм (средно професионално техническо училище) през 98г., специалност готвач и сервитьор. Въпросът ми е: мога ли да докажа, че имам управленски способности, при положение, че имам активна фирма тип ООД в България от 2007г. до сега? Мога ли чрез представянето на някакъв документ да докажа, че мога да управлявам фирма? Все пак съм бил и съм управител на фирмата около 6 години.

Ще се радвам,ако някой има представа и отношение към този проблем, и вземе участие по темата.

Благодаря!

Потребителски аватар
Tigra
Регистриран: пон юли 30, 2012 1:14 pm

Re: Проблем при откриване на фирма, поради средното образова

Мнениеот Tigra » чет окт 24, 2013 4:10 pm

Здравей, мисля, че не би трябвало да имаш проблем при отркиването на фирма щом имаш опит в България.
Каква фирма искаш да отвориш?
Дипломата преведена ли ти е на френски?
Потребителски аватар
nikolai_al
Регистриран: пет мар 01, 2013 8:12 pm

Re: Проблем при откриване на фирма, поради средното образова

Мнениеот nikolai_al » съб окт 26, 2013 12:37 pm

Здравей, оказа се наистина, че ако имаш фирма повече от 5 години в чужда страна можеш да отвориш фирма в Белгия, стига да го удостовериш .За щастие проблема не беше у мен ,а при тези от еквиваленса.Просто те са забравили да ми добавят едно изречение, което показва че мога да отворя фирма . Благодаря за отклика :)

Върни се в “Общ форум”