За белгийските шофъори и пътища

Тук можете да пишете по въпроси, за които не намирате друга категория.
Потребителски аватар
valdemar33
Регистриран: чет авг 18, 2011 2:57 pm

Re: За белгийските шофъори и пътища

Мнениеот valdemar33 » чет окт 13, 2011 9:38 am

Ще попитам тези на които вече са им написали фишове за паркиране в синя зона дали си ги плащат,защото един приятел ми каза,че той вече имал много много такива за 10 години и до ден днешен не и платил нито една!!! Колата му е на български номера и каза,че и в България не са му идвали честитки!! Възможно ли е това,което ми каза "спирай си където си искаш и хич да не ти дреме" естествено имаше в предвит да не си в нарушение на правилника за паркиране а само за синя зона!

Потребителски аватар
Spawn
Регистриран: пет апр 27, 2012 8:45 am

Мнениеот Spawn » вт окт 18, 2011 1:47 pm

Аз за сега иамам два такива и не смятам да ги плащам. В края на следващата година ще трябва да сменям бг номерата тъй като колата е лизингова и тогава съвсем няма да има къде да дойдат тези фишове. Държа да отбележа, че не си позволявам да паркирам на паркинг зоните с ясната мисъл да не си плащам за това. Двата фиша които имам станаха поради недоглеждане от моя страна и разсеяност :)
Потребителски аватар
go7in
Регистриран: пет окт 14, 2011 1:34 pm

Мнениеот go7in » вт окт 18, 2011 8:29 pm

С Бг Номера нито глоба нито от флексовете може да ти доиде честитка , джиткаите си спокоино! ако искате предимство дигнете рака и очтиво ще ви пусне някои, ако сте нахални ниамате шансове!! белгийците са 3 пати по нахални , наи много да ви блъснат и да ви искарат вас виновни защото ние сме бг а те белгиици, има много полицай расисти, лично сам си патил
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят.
Потребителски аватар
valdemar33
Регистриран: чет авг 18, 2011 2:57 pm

Мнениеот valdemar33 » вт юни 05, 2012 4:31 pm

Здравейте!!! Искам да кажа на тези,които карат колите си тук в Белгия с БГ номера,че глобите за синя зона(25.00 евро),които ни ги пишеха ще започнат да пристигат в БГ от 01.01.2013г. А до колкото разбрах от момчетата,които минават на моята улица,тези дето вече са ни написани до 31.12.2012 май няма да отидат в БГ

Върни се в “Общ форум”