знаете ли нещо за..

Тук можете да пишете по въпроси, за които не намирате друга категория.
Потребителски аватар
madjarsky
Регистриран: чет фев 02, 2012 9:13 pm

знаете ли нещо за..

Мнениеот madjarsky » чет фев 02, 2012 9:59 pm

Преди по-малко от година синът ми загина.Той остави детенце на 2 годинки-Стефан.Снаха ми Миглена обаче направи всичко възможно да отдели детето от нас и се постара, заедно с новият и мъж, да не го виждаме.От декември месец двамата и детето се 'покриха' в Белгия.Дори излизането зад граница направиха тайно.Прекъснаха всякаква връзка с детето.Незнаем дори къде точно са и как е малкият, а бихме искали!
Мъжът и се казва Калин(ако не са излъгали и за това) и би следвало да работи легално в Белгия.
Дали случайно някои не ги е засичал или знае нещо за тях?!/все пак са българи в чужда държава/..................... :(

Потребителски аватар
madjarsky
Регистриран: чет фев 02, 2012 9:13 pm

Re: знаете ли нещо за..

Мнениеот madjarsky » вт юли 31, 2012 5:06 pm

http://lipsva.com/blog/izdirva_se/1b1f523c076376f/ ето това са снаха ми и внукът ми.
Предполагаме че са живеели в Долембрукс,Лиеж.Опитват се да ги намерят и Министерството на външните работи и Агенцията за закрила на детето по искане на Районен съд Монтана(България).Липсата на информация ни кара да си мислим , че с детето се е случило нещо лошо....Ако някои ги е виждал или знае нещо моля да сподели....

Върни се в “Общ форум”