Ремонт и поддръжка на PC

Мястото за Вашите малки обяви - търся, продавам, предлагам, подарявам и други.
Потребителски аватар
yeruun
Регистриран: вт окт 18, 2011 10:34 am

Re: Ремонт и поддръжка на PC

Мнениеот yeruun » пет яну 13, 2012 12:21 am

Щом билгарският език ти беше толкова мил защо не си остана в българия и да си го говориш и пишеш.Вие от едни цени егати темата която я направихте значи ние нямаме право да пишем тук така ли?Това кво е форум да се обиждаме кой как пишел кой за колко работел кой кого и тн.Колега никъде не съм споменал че не уважавам БГ езика но ти си правиш свои изводи това си е твой проблем

Потребителски аватар
yeruun

Мнениеот yeruun » пет яну 13, 2012 12:34 am

Форумът е място за дискусия. Това е място във виртуалното пространство, където всеки има възможност да сподели своето мнение и опит, както и да общува с останалите потребители.
Потребителски аватар
yeruun

Мнениеот yeruun » пет яну 13, 2012 12:42 am

о кога билгарите станахме белгийци говориш ми за даници и цени и ти като мене си ETRANGER/VREEMD така че си пластай данъците и си и се радвай на живота
Потребителски аватар
todor.hristov
Регистриран: пон сеп 19, 2011 8:36 pm

Мнениеот todor.hristov » нед яну 15, 2012 6:11 pm

Моята парола е WPA2 (и нямам братя и сестри да не говорим за домашни любимци), интересно ми е как ще си я припомня ...
А сега по сериозно, всички се насочихме доста "off-topic" в тази тема. Първоначалната ми идея беше да предложа услуга за която естествено се заплаща някаква сума. За предпочитане да е в евро че тук в Белгия не ги тачат много левовете (а от колко време вече чакаме да ни сменят валутата, не ги е срам :D)
Ако наистина имате нужда от помощ за компютъра ви, имате ми и телефон и мейл (пък и не само моя)... Ако пък не, или ви се вижда мого скъпо, има и алтернативи както всички разбрахме (или почти че нещо ми е повреден кирилизатора чак сега го оправих). Cамо ви моля да не взимаме от времето и мястото което са ни дали тези хора от форума. Уважавайте малко труда им и се придаржайте към темата. Peace...
Потребителски аватар
yeruun

Мнениеот yeruun » пон яну 16, 2012 12:27 am

Аз не говоря за цени или пароли който иска да си ги прави хубаво отворете тема за комп.хората да ви питат а не инфо 10 еуро или парола еди колко си евро данаци магазини :)))))
Потребителски аватар
tolche
Регистриран: пон яну 16, 2012 1:22 am

Мнениеот tolche » пон яну 16, 2012 1:29 am

С риск да ме напсувате ще попитам; Вие не се ли научихте да не си предлагате услугите на Българи? - после ставате за смях
Потребителски аватар
yeruun

Мнениеот yeruun » ср яну 18, 2012 9:05 pm

Е чак пък за смех :?
нека нека по добре от нищо
Потребителски аватар
snefels
Регистриран: пон фев 04, 2013 1:19 pm

Мнениеот snefels » пон фев 04, 2013 1:41 pm

Здравейте!
Живея в Белгия и съм в момента без работа. Имам следният въпрос - търсите ли си помощник? Смятам, че мога да Ви бъда полезен. Освен, че се занимавам с това, което Вие работите, говоря холандски и английски.

Върни се в “Малки обяви”