Търся жена за чистене на къща 150m2 в Вилвоорде и Дрогенбос

Мястото за Вашите малки обяви - търся, продавам, предлагам, подарявам и други.
arbralouve
Регистриран: ср дек 04, 2013 12:17 pm

Търся жена за чистене на къща 150m2 в Вилвоорде и Дрогенбос

Мнениеот arbralouve » чет дек 05, 2013 9:48 pm

Търся коректна и изпълнителна жена за почистване на къща в Вилвоорде (2 пъти в месеца) и Дрогенбос (2 пъти в месеца). Изискванията са стандартни - прахосмукачка, моп, прах, баня и тоалетна. Жената която до сега ми помагаше се справяше за около 3-3.5 часа. Подовите настилки са дърво, няма килими, мокети.... 7€ na час.
За повече информация пишете на e-mail : belgobul@yahoo.com
Последна промяна от arbralouve на пет дек 06, 2013 10:48 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
neli.stoianova
Регистриран: пон окт 07, 2013 7:03 pm

Re: Търся жена за чистене на къща 150m2 в Вилвоорде

Мнениеот neli.stoianova » пет дек 06, 2013 8:11 am

arbralouve написа:Търся коректна и изпълнителна жена за почистване на къща в Вилвоорде (2 пъти в месеца). Изискванията са стандартни - прахосмукачка, моп, прах, баня и тоалетна. Жената която до сега ми помагаше се справяше за около 3-3.5 часа. Подовите настилки са дърво, няма килими, мокети.... 7€ na час.
За повече информация пишете на e-mail : belgobul@yahoo.com
Търсите коректна и изпълнителна жена..., а Вие коректни ли сте? 150 кв. м. да се изчисти за 3 часа? Невъзможно!!!
arbralouve

Мнениеот arbralouve » пет дек 06, 2013 8:53 pm

neli.stoianova написа:
Търсите коректна и изпълнителна жена..., а Вие коректни ли сте? 150 кв. м. да се изчисти за 3 часа? Невъзможно!!!
Здравейте Г-жо,
Не зная дали коректно съм изчислил, но си го представях така :
150 кв метра за около 3 часа са 50 кв метра на час или прави +/- 1 минута на квадратен метър. Аз съм мъж и по мъжки минавам 1 квадратен метър с прахосмукачка и ведро за една минута. Мислех, че ако аз мога да го направя, някой който е по-умел от мен като дама например, която практикува често това занятие, ще се справи, имайки предвид, че не очаквам чудеса, а просто да си спестя времето, което прекарвам в почистване.
Който счита, че това е интересно предложение , може да ми пише на belgobul@yahoo.com.
Потребителски аватар
Ρῆσος
Регистриран: чет ное 01, 2012 9:01 am

Мнениеот Ρῆσος » нед дек 08, 2013 11:19 am

arbralouve написа:
neli.stoianova написа:
Здравейте Г-жо,
150 кв метра за около 3 часа са 50 кв метра на час или прави +/- 1 минута на квадратен метър. Аз съм мъж и по мъжки минавам 1 квадратен метър с прахосмукачка и ведро за една минута. Мислех, че ако аз мога да го направя, някой който е по-умел от мен като дама например, която практикува често това занятие, ще се справи, имайки предвид, че не очаквам чудеса, а просто да си спестя времето, което прекарвам в почистване.
Който счита, че това е интересно предложение , може да ми пише на belgobul@yahoo.com.
Ходи си я чисти тогава, то и без това е само два пъти в месеца, а да кажеш колко вдишвания трябва да направи за една минута.... че и седем евро, от такива нагли и безчувствени хора сме на тоя хал...ходи се скрий в дупката си и си наври седемте ЕВРО в онуй дет знаеш кое не го огрява....а какво стана с жената дето ти помага до сега, сподели де... най вероятно е получила сърдечен арест докато я караш да хвърчи като булид от Ф1 из къщата...осигуровки нещо предлагаш ли, сподели де.....
Hе мога да си обясна защо сме толкова разделни?!
Потребителски аватар
ar4i69
Регистриран: нед окт 28, 2012 1:11 pm

Re: Търся жена за чистене на къща 150m2 в Вилвоорде и Дроген

Мнениеот ar4i69 » нед дек 08, 2013 5:02 pm

7 евро,как не те е срам бе човек!!!!

Тя жената пътните разходи не може да си погаси!
arbralouve

Мнениеот arbralouve » чет дек 12, 2013 8:06 pm

Ρῆσος написа:
arbralouve написа:
neli.stoianova написа:
Здравейте Г-жо,
Ходи си я чисти тогава, то и без това е само два пъти в месеца, а да кажеш колко вдишвания трябва да направи за една минута.... че и седем евро, от такива нагли и безчувствени хора сме на тоя хал...ходи се скрий в дупката си и си наври седемте ЕВРО в онуй дет знаеш кое не го огрява....а какво стана с жената дето ти помага до сега, сподели де... най вероятно е получила сърдечен арест докато я караш да хвърчи като булид от Ф1 из къщата...осигуровки нещо предлагаш ли, сподели де.....
Hou u commentaren voor uzelf meneertje Lenin & Bulsatcom... Als het u hier niet aanstaat kunt u steeds oprotten en bij de regering van Orecharski gaan solliciteren of beter nog; naar Noord Korea gaan en daar gaan uitsterven... daar hebben zij immers eikels zoals u nodig. Ondertussen hebben wij ons kuisvrouw gevonden en zij is meer dan gelukkig met ons vrijblijvend jobaanbod. Alles wordt vergoed zelfs het vervoer... Het is met mensen zoals jullie dat Bg naar de klote gaat. Wist u dat de dienstcheque "ook maar" 8.5€ waren ..... eikels!!
Потребителски аватар
dara
Регистриран: вт юли 05, 2011 4:27 pm

Мнениеот dara » пет дек 13, 2013 7:54 am

arbralouve написа: Hou u commentaren voor uzelf meneertje Lenin & Bulsatcom... Als het u hier niet aanstaat kunt u steeds oprotten en bij de regering van Orecharski gaan solliciteren of beter nog; naar Noord Korea gaan en daar gaan uitsterven... daar hebben zij immers eikels zoals u nodig. Ondertussen hebben wij ons kuisvrouw gevonden en zij is meer dan gelukkig met ons vrijblijvend jobaanbod. Alles wordt vergoed zelfs het vervoer... Het is met mensen zoals jullie dat Bg naar de klote gaat. Wist u dat de dienstcheque "ook maar" 8.5€ waren ..... eikels!!
Geagte meneer,
Zou u uw antwoord in het Bulgaars kunnen schrijven omdat meeste mensen niet goed Nederlands kunnen begrepen.De mensen zeggen aalen maar hun mening en u heeft recht om hen te antwoorden maar schrijf maar in het Bulgaars anders kunnen ze niet verstaan.
Потребителски аватар
ar4i69
Регистриран: нед окт 28, 2012 1:11 pm

Re: Търся жена за чистене на къща 150m2 в Вилвоорде и Дроген

Мнениеот ar4i69 » пет дек 13, 2013 9:29 pm

Je bnt n eikel! Wij zijn gn slaven om vr €7 te gn werken ... en een commentaar schrijven kan ook zonder scheldwoorden, of is dit een teken van zwakte?

Върни се в “Малки обяви”