Търся туроператор за екскурзия до БГ

Ако искате да подкрепите или да научите повече за професионални услуги, предлагани от българи в Белгия.
Потребителски аватар
daniela1968kb
Регистриран: нед окт 09, 2011 12:06 am

Търся туроператор за екскурзия до БГ

Мнениеот daniela1968kb » нед окт 09, 2011 12:20 am

Здравейте на всички българи,живеещи и работещи в Белгия. Работя само с белгийци и все им говоря за България. Искам да им покажа нашата родина, но незнам кой може да ми помогне. Интересувам се от туроператор за България в Белгия. Или иначе казано-към кого да се обърна,за да организира едноседмична екскурзия за белгийци до БГ. Добре ще е това да стане or фирма в Белгия, за да се избегне превода на всички документи. Ако някои може да ми помогне, ще съм много благодарна. :)

Потребителски аватар
pavel_56
Регистриран: пет авг 12, 2011 2:00 pm

Re: Търся туроператор за екскурзия до БГ

Мнениеот pavel_56 » пет окт 28, 2011 4:47 am

Здравейте на всички българи,живеещи и работещи в Белгия. Работя само с белгийци и все им говоря за България. Искам да им покажа нашата родина, но незнам кой може да ми помогне. Интересувам се от туроператор за България в Белгия. Или иначе казано-към кого да се обърна,за да организира едноседмична екскурзия за белгийци до БГ. Добре ще е това да стане or фирма в Белгия, за да се избегне превода на всички документи. Ако някои може да ми помогне, ще съм много благодарна. :)
Привет Даниела,
Ползвам услугите на Александър тур от близо 10 години.Много сериозна компания,акуратна и професионална.Мисля си че това ти е необходимо. http://www.alexandertour.bg погледни тук и ще се убедиш сама.
Най- добре е да бъдат представени прелестите ни от фирма която има много възможности в БГ.Ако ти е необходима помощ, звънни ми или пиши.-скайп - pavel_56, e-mail pavel_56@abv.bg
Потребителски аватар
eli77
Регистриран: пон окт 31, 2011 11:01 am

Мнениеот eli77 » пон окт 31, 2011 11:06 am

Мисля, че този сайт много ще ви помогне turisticheskaborsa.com, необходимо е само да публикувате, какво търсите и туроператорите или туристическите агенции ще ви го предложат.

Туристическа борса е специално разработен сайт за продажба на туристически услуги на едро на българския и международния туристически пазар. Тук туроператори, туристически агенции, превозвачи, хотелиери и крайни клиенти за групови мероприятия търгуват по между си.
Ако сте краен клиент на групови мероприятия.
Получавате достъп до единствения по рода си сайт за осъществяване на директна връзка между крайния клиент и туристическите агенции и хотели. Вече не е необходимо да търсите с часове в интернет пространството или да обикаляте по туристическите агенции за намиране на най-изгодна оферта за вашето мероприятие почивка, превоз, екскурзия, свадба, тиимбилдинг и т.н. Всичко което се изисква от Вас е да публикувате вашето търсене какво ви е необходимо, за какъв период и колко пари можете да си позволите/ . Туристическите агенции или директно хотели ще се свържат с вас да ви предложат изгодни оферти. Без излишни разходи, без излишни нерви и по-изгодно. Ние ценим Вашето време, пари и нерви. Посетете ни и публикувайте.
Всичко може да бъде продадено в последния момент.
Регистрирайте се и опитайте! Успех!!!!!!!!
Потребителски аватар
pavel_56
Регистриран: пет авг 12, 2011 2:00 pm

Мнениеот pavel_56 » ср ное 02, 2011 7:51 am

Привет Даниела,
Мисля си ,че би заинтригувала и впечатлила белгийците с две неща и два сезона в България.
- планински курорт, ски, сноуборд и типична българска обстановка и кухня през зимата
- море и слънце през лятото. Ако твойте познати са млади хора ( до 30-35 год.) предпочитат Варна,ако са около 50 или повече, най-много им допада Албена.
Поне това е моят опит.Скромен е защото съм тук само 3 години и половина.
Но предпочети български туроператор.
Хубав ден.
Потребителски аватар
stiv_stanchev
Регистриран: нед юли 17, 2011 8:40 am

Мнениеот stiv_stanchev » пон ное 07, 2011 10:21 pm

Здр Даниела,

Издирвам съученичка от Пловдив с твоите инициали живееща в Белгия
Потребителски аватар
gabriellita
Регистриран: ср дек 21, 2011 9:07 pm

Мнениеот gabriellita » ср дек 21, 2011 9:17 pm

Здравейте,

Аз сахто имам колеги/приятели белгийци които се одумаха да ми дойдат на гости в бг. в тази връзка се сетих за "Вамос ваканция" ( http://www.bulgaria-incoming.com/index.php), които организират екскурзии из българия за чужденци.

Успех

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdraveyte,

Az sahto imam kolegi/priateli belgiici koito se odumaha da mi doidat na gosti v bg. v tazi vrazka se setih za "Vamos vakancia" ( http://www.bulgaria-incoming.com/index.php), koito organizirat ekskurzii iz bulgaria za cujdentzi.

Uspeh
Потребителски аватар
yeruun
Регистриран: вт окт 18, 2011 10:34 am

Мнениеот yeruun » чет дек 29, 2011 11:42 am

вземете си един бус от мнoгoто които чакат пред църквата и сте за 36 часа в бг за 80 Евро на човек
Потребителски аватар
gabriellita
Регистриран: ср дек 21, 2011 9:07 pm

Мнениеот gabriellita » чет яну 05, 2012 9:14 pm

за каква църква бълнуваш?? а аз да ти кажа че за 50 евро сахто може да стигнеш до българия и то за 2 часа и половина !!
Потребителски аватар
yeruun
Регистриран: вт окт 18, 2011 10:34 am

Мнениеот yeruun » ср яну 11, 2012 9:26 pm

мерcи за инфото колежке :) все пак сме от БГ и знаем как седят нещата

Върни се в “Българските предприемачи в Белгия”