моля за помощ

Тук можете да пишете по въпроси, за които не намирате друга категория.
Потребителски аватар
victory85
Регистриран: вт юли 26, 2011 2:21 pm

моля за помощ

Мнениеот victory85 » ср юли 27, 2011 7:08 pm

Здравейте на всички,
Обръщам се към вас с молба запомощ.Търся си работа в Брюксел или района като детегледачка,домашна помощница,помощник в кухня или др.Владея английски на средно ниво.На 26 години съм.Завършила съм икономика на промишлеността.
Благодаря предварително на всички които могат да ми помогнат.За мен е важно да съм близо до любимия човек.

Потребителски аватар
bobito
Регистриран: чет юли 28, 2011 3:30 am

Re: моля за помощ

Мнениеот bobito » чет юли 28, 2011 3:49 am

Здравейте на всички,
Обръщам се към вас с молба запомощ.Търся си работа в Брюксел или района като детегледачка,домашна помощница,помощник в кухня или др.Владея английски на средно ниво.На 26 години съм.Завършила съм икономика на промишлеността.
Благодаря предварително на всички които могат да ми помогнат.За мен е важно да съм близо до любимия човек.
Zdravey Victory85....az imam su6tiq problem kato tvoq,s razlikata che govorq malko frenski,koito sum izuchavala v specializiranite kursove za imigranti v Bruxell...ot 2 sedmici se rovq v neta da tursq rabota tam.ako namerq ne6to zaduljitelno ste ti pisha. :) USPEH!!!
Потребителски аватар
victory85
Регистриран: вт юли 26, 2011 2:21 pm

Мнениеот victory85 » чет юли 28, 2011 6:56 am

Благодаря ти.Толкова се развълнувах,че някой може да ми помогне.Отчаяна съм. :cry: По цял ден гледам обяви и нищо не откривам.Моля Ви хора помогнете ми.
Потребителски аватар
bobito

Мнениеот bobito » чет юли 28, 2011 6:22 pm

Благодаря ти.Толкова се развълнувах,че някой може да ми помогне.Отчаяна съм. :cry: По цял ден гледам обяви и нищо не откривам.Моля Ви хора помогнете ми.
мен ако питаш,работа се търси по-лесно на място.гледала ли си за тази програма au pair belgium,тя е за детегледачки.а моето мнение е,4е по-добре е да заминеш и тогава да турсиш работа.от личен опит ти казвам,че с 1 заплата можете да изкарате известно време :) ;) и ако успееш да намериш и приятелки,турсенето става по-лесно.
Потребителски аватар
nadia_b
Регистриран: пет авг 12, 2011 1:38 pm

Мнениеот nadia_b » пет авг 12, 2011 1:54 pm

Здравейте,

Ако сте вече в Белгия, бих Ви посъветвала да си направите малки обяви (на езиците, които владеете), в които да си предложите услугите и да ги закачите на таблата за обявите в супермаркетите или да ги пуснете в пощенските кутии на къщите.

Успех!
Потребителски аватар
nadia_b
Регистриран: пет авг 12, 2011 1:38 pm

Мнениеот nadia_b » съб авг 13, 2011 9:53 pm

Сетих се още нещо:

Проверете предложенията за работа на сайта на Expatriates (високообразовани чужденци, работещи и живеещи в Белгия) или си напишете сама обява в него.

http://xpats.spotter.be/en/default.aspx
http://xpats.spotter.be/en/Children/category_28.htm

Успех!
Потребителски аватар
go7in
Регистриран: пет окт 14, 2011 1:34 pm

Мнениеот go7in » вт ное 22, 2011 3:24 pm

бих искал и аз да помогна но не сам в брюксел и си нямам на представа каде да ви насоча :( http://www.2ememain.be/emplois-services ... pl=&pc_id= следете в този саит и сложете обяви
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят.
Потребителски аватар
desi.krsteva
Регистриран: пон сеп 19, 2011 10:14 pm

Мнениеот desi.krsteva » съб дек 03, 2011 10:30 am

Здравейте, живея в Брюксел и спешно търся детегледачка за сина ми. Той е на три години. Много е важно. Ако някой може да ми помогне, много ще съм му благодарна :)
Потребителски аватар
bobito

Мнениеот bobito » нед дек 04, 2011 2:10 pm

здражеи Деси..аз си търся спешно работа...ако ми пратиш на лично съобщтение телефона си,мога да ти звънна да се разберем,ако те устоива.поздрави

Върни се в “Общ форум”